Tantrická masáž: Spôsob ako zažiť v sexuálnom živote niečo nové

Vlastne je to celkom pochopiteľné. Aj napriek tomu, že máte partnera/ku, čo vám príde veľmi atraktívny/a, tak praktizovať v sexuálnom živote stále tú istú klasiku môže časom strácať svoj pôvodný náboj a iskru. Samozrejme že riešením nemusí byť výmena partnera alebo milenky, ale jednoducho objaviť niečo nové, čo vo vás prebudí čerstvú vášeň.

Môže ísť o zmenu polohy alebo o praktizovanie nejakej úplnej novej praktiky, na ktorej sa zhodnete. Ale riešenie môže byť aj pomerne jednoduché a mať podobu vzrušujúcej predohry. Ale nie hocijakej! Konkrétne máme na mysli erotickú, senzuálnu, respektíve tantrickú masáž.

srdce, spodné prádlo,erotika

A pokiaľ ani jeden z vás nemá v tomto smere dostatočné skúsenosti a možno ani neviete, ako začať, nechajte sa inšpirovať na vlastnej koži a vyskúšajte erotic massage Bratislava Tantra, ktorej bohatá ponuka zahŕňa tiež tantra masáž určenú pre páry. Doprajete si tým vzájomný pôžitok a čo je podstatné, objavíte niečo nové.

  • Nové z hľadiska doposiaľ nepoznaných pôžitkov a takisto zaujímavých praktík, ktorými následne dokážete obohatiť svoj sexuálny život.

Nie je to však len erotický pôžitok, čo takáto masáž prináša. Teda pokiaľ je vykonaná na skúsenej úrovni a najmä v špeciálnych tantra salónoch, dokáže z tela a mysle uvoľniť viaceré negatívne bloky. Táto technika vás zároveň obohatí o prídel životnej energie. Môže mať podobu, kedy je darcom energie, čiže masérom len jedna osoba a druhá túto energiu prijíma, alebo sa masáže môžu zúčastniť obaja.

  • V oboch prípadoch sú cieľom senzuálne dotyky po celom tele vrátane hlavných erotogénnych zón.

ženská tvár, červené vlasy

Niekedy sa používa tiež technika „body to body massage“, ktorá spočíva v trení doslova „tela o telo“, čím je celý zážitok ešte intenzívnejší a vhodný skôr pre tých, ktorí už majú s tantrou bohaté skúseností. Táto a podobné praktiky dokážu priniesť nový pôžitok aj tým, čo už v tomto smere hľadajú niečo viac.