Najkvalitnejšie pojazdné kolieska od PK group

Počuli ste už o spoločnosti PK group? Mali ste možnosť sa s ňou oboznámiť, prípadne využiť jej produkty aj pre potreby vašej spoločnosti vo výrobe, spracovaní či dodávateľskom reťazci? V skratke vám ju predstavíme a možno zistíte, že práve podobné výrobky hľadáte aj vy. Spoločnosť PK group sa zaoberá predajom rôznych produktov, ako sú plastové prepravné a manipulačné obaly, podvozky pod prepravky, termoboxy, plastové palety a veľké boxy, ako aj špeciálnym sortimentom kvalitných pojazdových koliesok.

vozíky s pojazdovymi kolieskami

Kolieska – pojazdové sú špeciálnym sortimentom v PK group, keďže sa dlhé roky podobnou oblasťou zaoberali, nabrali aj bohaté skúsenosti a vedia presne, aké potreby v tejto oblasti klientom vznikajú. V ponuke PK group nájdete preto pojazdové kolieska od značky TENTE. Ide o veľmi kvalitné kolieska, ktoré aj niečo vydržia a budú vám dlho a spoľahlivo slúžiť. 17 rokov skúseností firmy v oblasti kolies, koliesok či kladiek umožnilo ten správny výber, ktorý bude pre klientov ten najlepší a najoptimálnejší zároveň. Určite vás poteší naozaj široký sortiment a výhodné ceny.

prepravne obaly

Okrem dobrých a dlhodobých skúseností v oblasti pojazdových koliesok má firma PK group v ponuke aj prepravky – KLT. KLT prepravky sú vhodné na náklady menších rozmerov, na súčiastky v automobilovom alebo strojárenskom priemysle, ale aj v iných odvetviach priemyslu a výroby sa naozaj bohato zídu a aj využívajú. Jednoducho všade, kde je potrebné kvalitné a bezpečné uskladnenie, uloženie a manipulácia s materiálmi a výrobkami. Prepravky sú v pevných a odolných plastových materiálov, ktoré vydržia záťaž a majú dobrú a dlhú životnosť. Sú odolné aj voči kyselinám a podobným agresívnym látkam, čo poteší výroby, ktoré aj takéto látky používajú a potrebujú skladovať alebo prepraviť. KLT prepravky sú v ponuke buď ako úplne nové alebo ako používané, ktoré sú však ešte stále zachované a schopné dlhej prevádzky a služby pre vás!