Ako na dlhé mihalnice

Povolanie influencerka sa v poslednej dobe tak rozšírilo, že mnohé mladé slečny sa tým živia. Ich jediným cieľom je pridávať fotky, kde vyzerajú neuveriteľne dobre. Preto je potrebné aby sa o seba aj patrične starali. Veľa žien sa na ne chce podobať a zadovážia si všetko čo odporučia. Veď čo by sme pre krásu neurobili? Používame krémy na vrásky pre vyhladenú pleť, pravidelne navštevujeme kaderníctva a kupujeme si tú najkvalitnejšiu kozmetiku. Ale sú tu tiež vylepšenia, ktoré k životu nepotrebujeme, ale výrazne nám pomôžu. Často chodíme na manikúru, pretože hovorí sa, že upravenú ženu spoznáš podľa upravených nechtov. Samozrejme treba si vedieť vybrať. Klasickou francúzskou manikúrou nič nepokazíte. V kurze sú tiež pudrové farby. Malé estetické zákroky tiež nepatria k bežnej starostlivosti, ale výrazne pomôžu najmä pri boji s akné. Ale čo si ľudia najviac všimnú pri pohľade na vás sú oči.

oko
 
Umelé mihalnice         Oči sú oknom do duše, tak prečo nemať pekné závesy? Mihalnice vám dokážu vytvoriť väčšie oči a krajší pohľad. Zatiaľ čo kedysi boli novinkou 3D mihalnice, dnes je druhov niekoľko. Najdôležitejšie je, aby vyzerali stále prirodzene. Preto si treba vybrať skúsenú kozmetičku a hlavne si mihalnice nekupovať v drogérií. Najpopulárnejšie sú 4D trsy, ktoré sú z prírodných materiálov a budú vyzerať skutočne ako vaše. Výhodou je, že ráno môžete vstať a máte o starosť menej s maľovaním. Ale na pravidelnú výmenu potrebujete tiež nemalé financie.
 
nehty

Hairplus                      Sérum na rast mihalníc a obočia, ktorému zo začiatku málokto veril. No postupne pribúdajú fotky spokojných zákazníčok, ktoré na svoje nové dlhé mihalnice nedajú dopustiť. Jedinou úlohou je každé ráno po dobu dvoch mesiacov natierať horné viečko pri korienkoch mihalníc. Že máte mihalnice dlhšie uvidíte už po niekoľkých týždňoch, a ak nie niekto z okolia vám to určite povie. Hairplus je jedno z mála sér, ktoré skutočne spoľahlivo funguje. A v kombinácií s ich špirálou na predĺženie bude váš pohľad neodolateľný a mihalnice zdravé.