Obálky pre bezpečné odosielanie

Ak poštu využívate pravidelne potom určite viete, že niekedy dá viac zabrať balíček zabaliť ako ho odoslať. S odoslaním problém nie je. Prídete so svojim balíčkom na poštu, poprípade vypíšete podací lístok a pani za okienkom sa už o všetko postará. Odošle vám balíček však iba v prípade, že je zabalený správne a podľa predpisov. Máte dve možnosti. Buď budete vždy zháňať krabice rôznych veľkosti alebo si kúpite bublinkové obálky.

bublinková obálka

Bublinkové obálky.

Možno bublinkové obálky ani nepoznáte. Ide o takmer bežné obálky, rôznych veľkosti, ktoré majú z vnútornej strany prilepenú bublinkovú fóliu. Rozdiel je tiež v materiály na povrchu. Zatiaľ čo klasická obálka je vyrobená len z papiera a veľmi rýchlo sa pretrhne, bublinkové obálky majú odolnejší povrch. Sú odolnejšie voči roztrhnutiu či navlhnutiu. Bublinkové obálky môžete používať na odosielanie zásielok na Slovensku, ale aj medzinárodnú dopravu. Vďaka kvalitnejšiemu povrchu vydržia ja náročnú, dlhú cestu a rôzne zaobchádzanie. Bublinková fólia zvnútra obálky zase chráni tovar pred nárazmi a tlakom. Vy tak máte istotu, že produkt, ktorý posielate príde v stave, v akom ste ho odoslali. Vďaka bublinkovej obálke posielate svoje balíčky bezpečne.

obálka

Najčastejší vzhľad bublinkových obálok je klasické biele prevedenie. Pre náročnejších je však možnosť kúpiť si na internetovej stránke 2packsk.sk aj rôzne iné dizajnové prevedenia. 2packsk.sk vám ponúka možnosť kúpiť si bublinkové obálky v rôznych veľkostiach a taktiež možnosť zakúpenie aj výhodných väčších balení s väčším počtom kusov a nižšej cene. Táto bublinková obálka vám ušetrí čas s balením vašich balíčkov. Stačí produkt, ktorý odosielateľ vložiť do obálky a jedným ťahom prilepiť. Navštívte stránku 2packsk.sk a aj vy môžete mať moderné bublinkové obálky, ktoré vám zjednodušia odosielanie balíčkov.