Matcha prášok

Zdravý životný štýl sa stáva medzi mladými ale aj starším ročníkom čoraz viac populárny. Na trhu je množstvo produktov, ktoré sľubujú rýchle schudnutie, lepšie zdravie či krajší vzhľad. Vo väčšine prípadov ide o umelé produkty. Zamerajme sa radšej na prírodne produkty, ktoré sú overené a používali ich už aj naše babičky. Jednou z takýchto surovín je Matcha.

matcha čaj

Čo je vlastne Matcha.

Matcha alebo aj mletý čaj, je zelenkastej farby a horko-sladkej chuti. Ide o bio produkt a chuťou ani vzhľadom nie je pre každého práve vábny. Táto superpotravina však dokáže s vašim telom zázraky. A to všetko prírodnou a zdravou formou. Matcha je veľmi prospešná pre naše zdravie. Odbúrava z tela toxíny a pôsobí blahodarne na náš metabolizmus.

Skvelý pomocník pri chudnutí.
Prírodná Matcha bez chemikálií a pridaných látok urýchľuje a zlepšuje trávenie a odbúrava z tela škodlivé látky. Práve vďaka tomu pôsobí šálka Matcha čaju či latte každý deň aj na redukciu hmotnosti. Pokiaľ vám však v žiadnej podobe Matcha čaj nechuti, skúste matcha latte. Zelený Matcha čaj zalejeme mliekom. Latte môžete urobiť na studený aj teplý spôsob. Mlieko si kľudne môžete aj napeniť. Pokiaľ je pre vás chuť matchy nepríjemná, použite prírodne sladidlo a svoj nápoj si oslaďte.

Matcha prášok môžete použiť aj do svojho smoothie. Zdravú potravinu môžete do svojho tela dostať aj v nenápadnej podobe zamiešanú v nápoji smoothie.

matcha čaj

Kde sa dá matcha čaj kúpiť?

Pri výbere zdravých, prírodných potravín by ste si mali dať záležať na kvalite. Kvalitné bio potraviny pre vaše zdravie nájdete na stránke totalvital.sk. Navštívte stránku totalvital.sk a vyberte si svoj zelený matcha čaj ešte dnes. O svoje zdravie by sme sa mali starať každodenne a vďaka matcha čaju to nemôže byť jednoduchšie. Vyskúšajte zelený čaj matcha pre vaše lepšie zdravie a trávenie.