Zber a uskladnenie ovocia a zeleniny

Pestovanie však nie každého baví alebo nemá tú možnosť a preto ovocie či zeleninu kupujeme v supermarketoch. Na tom nie je nič zlé. Pestovatelia musia spĺňať prísne normy a nemusíte sa báť žiadnych škodlivých látok. Domáce pestovanie má však jednu výhodu. Ovocie či zeleninu si môžete vypestovať bez akýchkoľvek chemikálii. Ovocie a zelenina pestované doma či kupované sú pre naše zdravie mimoriadne dôležité. Či už pestujete doma alebo kupujete v supermarketoch, ovocie a zelenina sa samé nepozbierajú.

zber ovocia

Máte úrodu a chystáte sa pozbierať jablká, hrušky či vytrhnúť mrkvu? Častokrát nastane pri väčšej úrode problém so zberom a uskladnením. Možno ste neraz riešili situáciu, do čoho uskladniť vašu úrodu. Slúžia na to prepravky na ovocie a zeleninu. Prepravky sú hygienické, certifikované pre styk s potravinami a najmä stabilné. Báť sa nemusíte ani ich ukladania do výšky. Prepravky určené na zber a uskladnenie ovocia a zeleniny majú mäkké rohy a priedušné steny, čím chránia úrodu pred poškodením počas skladovania a prepravy.

prepravky na ovocie

Prepravky aj pre veľkých pestovateľov.

Prepravky na ovocie a zeleninu sú nutnosťou aj pre veľkých pestovateľov, ktorý potrebujú svoju úrodu previesť z poľa až do supermarketu. Zatiaľ čo pre osobné účely sú určené málo objemné prepravky vhodné aj na skladovanie v pivnici, prepravky určené pre priemyselnú produkciu majú oveľa väčší objem a zmestí sa do nich veľké množstvo ovocia či zeleniny.

Potrebujete aj vy takýto druh prepraviek? Spoločnosť schoellerallibert.com vám ponúka nezávadné prepravky určené na prepravu a skladovanie ovocia a zeleniny ako pre drobných odberateľov, ale aj veľké pestovateľské produkcie. Navštívte stránku schoellerallibert.com a pozrite si aktuálnu ponuku rôznych veľkostí a druhov prepraviek na ovocie a zeleninu ešte dnes. Pre cenovú ponuku prepravky na ovocie a zeleninu kontaktujte schoellerallibert.com.