Netradičné, moderné a vtipné svadobné oznámenie

Svadba je životný krok, ktorý znamená mnoho v živote páru, je však zároveň aj vyjadrením ich spoločnej lásky, zodpovedného prístupu k životu, k rovnakému humoru a k príbuzným názorom na spoločnú budúcnosť. Svadobné oznámenia sú správou pre priateľov, kolegov a príbuzných o ich plánovanom kroku, sú vyjadrením úcty k pozvaným hosťom a najmä veľa napovedia o spoločnom páre. Moderná doba so sebou prináša netradičné formy svadobných oznámení a jednou z nich sú aj vtipné oznámenia z ponuky svadobne oznamenia vtipne.

moderná svadba

Jedná sa o svadobné karikatúry, ktoré sú aktuálne veľmi obľúbené medzi mladými ľuďmi a ktoré hýria humorom, veselosťou a originalitou zároveň. Ich veľkou výhodou je originalita, stačí, ak zašlete svoje fotografie a profesionálni grafici ich nahradia veselými a milými cartoon postavičkami. Na webovej stránke nájdete inšpiráciu, aj keď rozhodujúca je aj Vaša fantázia. Ponúkané vtipné oznámenia si môžete dať vytlačiť podobne ako klasické alebo konzervatívne pozvánky na svetlý papier s lesklou alebo matnou úpravou, veľmi pôsobivé sú aj na perleťovom papieri. Ponuka zahŕňa kompletný servis aj vrátane ostatných svadobných tlačovín, obálok, pozvánok k stolu, prípadne vtipných etikiet na víno a výslužky v rovnakom prevedení.

svadobný stôl

Vtipné svadobné oznámenia sú nadčasové a aj po rokoch Vás určite príjemne prekvapia a pripomenú Vám výnimočné okamihy. Okrem vtipných oznámení si môžete z ponuky vybrať aj oznámenia s predvolenou grafikou a textom, ktoré sú takisto pôsobivé, elegantné a originálne. Pri akomkoľvek výbere oznámenia sa najprv pripraví grafický návrh, dá sa Vám na pripomienkovanie a až po Vašom schválení začína tlač. Veľkosť si môžete vybrať v klasickom ponúkanom rozmere 14,5 x 10 cm, prípadne podľa Vašej predstavy. Ponúkanú službu viete využiť aj online, nemusíte nikam chodiť a ušetriť si čas na iné svadobné prípravy.