Neváhajte, led je super

Aj vy patríte k ľuďom, čo si nakúpili obrovské zásoby žiaroviek vtedy, keď sa oznámilo, že sa už viac nebudú vyrábať? Tieto zásoby vám pomaly, ale isto dochádzajú? Neviete, čo budete robiť, keď vám dôjdu? Už asi nikde nezoženiete také žiarovky, po akých vám srdce piští. Nechcete, ale vyjsť z tohto kruhu a zaobstarať si teda niečo iné?

Nebuďte tak zaryto proti zmenám! Môže sa vám to vypomstiť. V živote sa treba posúvať a vyskúšať aj niečo nové. Teraz je ten správny čas na zmenu.

O tom, že sa prestanú vyrábať klasické žiarovky nás médiá informovali pred pár rokmi. Ľudia a teda asi aj vy začali nakupovať žiarovky do zásob na dlhé roky dopredu, pretože sa báli zmeny. Celkovo, sme takí, že keď sa niečo ide meniť, tak máme asi aj bobky v gatiach z toho, ako to všetko dopadne a ako sa to vyvŕši.

lamp-2974701_1920

To však vôbec nemusíte. Žiadny obavy z úsporných led žiaroviek mať nemusíte. Sú oveľa výhodnejšie ako boli voľakedy klasické žiarovky. Nevytvárajú toľko zbytočného tepla a viac energie teda ide priamo na ich účel – svietivosť. To predsa od daných žiaroviek aj požadujeme, aby nám svietili a nie vytvárali zbytočné teplo, ktoré nás síce v zime zahreje, no v lete teda vôbec nie je žiaduce. Navyše je to teplo neefektívne, pretože žiarovka nemá slúžiť na účely vyhrievania, ale svietenia. Môže to spôsobiť nevídané komplikácie. To sa vám s led žiarovkou nestane. Takéto požiare zo žiarovky nie sú ničím výnimočné. Stávali sa také prípady a aj napriek tomu ľudia dôverujú viac klasickým žiarovkám ako novým bezpečnejším a dokonca aj úspornejším žiarovkám. Paradox, že?

extractor-2423087_1920

Tu získate základné informácie o led pásikoch https://www.ledprodukt.sk/49-zakladne-informacie-o-led-pasikoch/, keby ste ešte stále náhodou váhali. Dočítate sa všetko, o čom by ste mali vedieť a aj tak, keby ste mali nejaké otázky, tak sa môžete opýtať na danej webovej stránke. Sú tu pre vás.