Masáže indického typu

Tantrizmus je učenie, ktoré vychádza z presvedčenia o tom, že ľudská nahota je prirodzená vec rovnako ako veci s ňou spojené. Tantrizmus sa riadi tým, že sexuálne spojenie muža a ženy je posvätný akt – svätá záležitosť, ktorá sa páči bohu. Práve ten obdaruje oboch konečným vykúpením, osvietením, poznaním a múdrosťou, pretože robili to, na čo boli stvorení a poslaní na tento svet. Tantrizmus nepatrí ani zďaleka medzi novodobé smery, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Opak je pravdou. Toto odvetvie náboženského vyznania pôvodom z Indie z veľmi dávnych časov poznali už naši predkovia.

masáž

Niektoré zdroje uvádzajú, že tantrické náboženstvo, vyznanie, umenie a učenie započalo svoje pôsobenie pred niekoľkými tisíckami rokov. Tvrdia, že tento smer sa dostal medzi spoločnosť dávno po tom, ako bolo objavené, pretože bolo praktizované jedine medzi tými,,vyvolenými´´, ktorých si za strážcu tajomstiev a liečivej mágie tohto učenia vybral samotný boh a zveril im toto umenie na plecia, aby ho mohli prenášať z generácie na generáciu. Či je to skutočne pravda, nevieme. Jedno je však isté. Naši predkovia dokázali oceniť tantrické umenie masáží a liečivá, spirituálna, oslobodzujúca mágia ich priebehu sa zachovala do dnes.

indické náboženstvo

Prečo spomíname tantrizmus a jeho počiatky? Nuž, práve z toho dôvodu, že nuru masáž je odvetvím týchto tantrických masáží. Samozrejme, jednou z mnoha odvetví. Program a obsah nuru masáže je identický tým tantrickým masážam, až na jednu nezanedbateľnú drobnosť, ktorá z nej robí inakšiu formu darovania slasti. Využíva sa totiž pri nej nuru gél, čo je gél vyrobený z morských rias. Je priesvitný, nijako nepáchne a jeho zloženie je čisto na prírodnej báze. Nemusíte sa tak obávať žiadnych závažných problémov vyvolaných alergickou reakciou na nejakú chemikáliu či synteticky pripravenú látku.