Dokonalá postieľka pre dieťa

style=“margin:0cm; text-align:start; -webkit-text-stroke-width:0px“>U malých detí sa nesnažíme dodržiavať dlhý a pravidelný spánok, aby sme si od nich oddýchli. Naše deti ukladáme do postieľky aj počas dňa preto, aby sa správne vyvíjali. Najmä u najmenších detí sa počas spánku vyvíja mozog ako aj celé telo. Určite viete, že nevyspané, unavené dieťa je podráždené a nedokáže sa sústrediť na činnosti. Práve preto je spánok u detí oveľa dôležitejší ako u dospelých. Na to, aby malé dieťa kvalitne spalo však musíte zabezpečiť aj viacero podmienok. Dôležité je dodržiavať pravidelný režim odpočinku a zaviesť predspánkové rituály. Najdôležitejšie je vytvoriť mu miesto pre plnohodnotný spánok.

detský matrac

Pri postieľke pre dieťa netreba veľa špekulovať. Malé bábätko si neuvedomuje či má okolo seba vankúše, hračky či kolotoče. Ak chcete skutočne zabezpečiť pre dieťa výborný spánok, zaobstarajte mu do postieľky kvalitný matrac. Na detský matrac je kladený veľký dôraz. Musí vyhovovať všetkým kritériám, aby zabezpečilo správny rast detského telíčka. Takisto musí spĺňať aj tie najvyššie normy čo sa týka materiálu. Na segum.sk môžete nájsť tie najkvalitnejšie detské matrace, ktoré sú vyrobené z tých najlepších materiálov a zabezpečia počas spánku správny rast a vývoj vášho dieťaťa. Pri detských matracoch častokrát nerozlišujeme tvrdosť matraca, ale jeho výplň.

detská postieľka

Dôležité je vyberať detské matrace s prírodným vláknom a vyhýbať sa syntetickej výplni. Možno to znie ako banalita, ale pred kúpou detského matraca si premyslíte aj jeho výšku. Ak používate detský monitor dychu pre bábätka, vysoké detské matrace môžu činnosť tohto monitoru nepriamo ovplyvniť. Aj vám určite záleží na správnom vývoji vášho dieťaťa. Snažte sa mu aj vy zabezpečiť dôkladný spánok. Pritom najjednoduchšie čo môžete urobiť je skutočne vybrať správne kvalitné detské matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace/detske-matrace. Pozrite si ponuku detských matracov na segum.sk a poraďte sa s odborníkmi ohľadom výberu toho správneho detského matraca pre vaše dieťa.