Benefity, ktoré mužom ponúkne výlučne tantra

Možno ste už počuli dehonestujúcu vetu, že „muž premýšľa svojím prirodzením.“ Zástupcovia silnejšieho pohlavia musia sami zhodnotiť, koľko pravdy sa v tomto výroku nachádza.

Určite však ani jeden z nich nepoprie tvrdenie, že ich penis (lingam) je miestom, kde sa sústreďujú negatívne pocity a zhromažďujú traumy z minulosti, ktorých pôvodcom môže byť napr. sexuálne zneužívanie v detstve.

Tantrický salón preto dbá na to, aby sa klienti počas masáži cítili bezpečne a uvoľnene.

radosť z masáže

Z tohto dôvodu sa vždy začína úvodným rozhovorom, ktorý je okrem iného aj prostriedkom na vybudovanie dôvery medzi klientom a masérkou. Neskôr vás tantra lady zavedie do miestnosti, v ktorej horia vonné sviečky a hrá príjemná orientálna hudba, aby ste pokračovali dýchacími cvičeniami a meditáciou. Jemnými gestami vás vyzve, aby ste si ľahli na brucho a začne vás nežne masírovať.

Celý proces tantrickej masáže je nastavený tak, aby sa muži dokázali oslobodiť od svojich blokád a znovu získali istotu v sexuálnom živote.

Okrem tejto terapeutickej funkcie ponúka tantra aj iné výhody. V prvom rade vás naučí prijímať potešenie bez toho, aby ste ho museli vrátiť. Inými slovami, ukáže vám, že nemusíte byť vždy tí, ktorí držia opraty a majú všetko pod kontrolou. Prejavíte tak masérke svoju dôveru a zistíte, aké to je byť v pozícii pasívneho prijímateľa a koľko toho v skutočnosti dávate svojej partnerke.

dívka

Vďaka tomu, že vás masáž dostane akoby do pozície ženy, v tom zmysle, že umožníte vedenie niekomu inému a budete vnímavejší k pocitom, ktoré vám masáž sprostredkuje, dokážete lepšie porozumieť nežnému pohlaviu, čo z vás urobí lepších milencov.

Naučíte sa taktiež prispôsobiť vysokej úrovni sexuálneho potešenia bez vyvrcholenia a nesústrediť svoju rozkoš len do svojho lingamu, ale užiť si ju celým svojim telom.

Masaz penisu bratislava sú pre vás vždy ľahko dostupné, takže sa už ďalej neokrádajte o tento výnimočný zážitok.